Kodulehe Loomine

Statistika järgi teeb veebilehe külastaja otsuse püsida või lahkuda lehelt 10 – 20 sekundi jooksul.

Kofuku missiooniks on arendada kiireid, funktsionaalseid ja sisukaid veebilehti, kus kasutajad mitte ainult jäävad teatud ajaks, vaid ka naasevad tagasi. Peamine on aga see, et sellised lehed toovad teie ettevõttele kasumit.

Veebilehe väljatöötamine on keeruline protsess ning me aitame seda maksimaalselt hõlbustada. Meie klientide hulka kuuluvad nii suured organisatsioonid kui ka väikeettevõtted, kellele me aitame veebis platvorme luua.

milline veebileht sobib just minule

SAIT UP

Meiega koos töötades saate tellida mis tahes keerukusega veebiarenduse, lähtuvalt teie eesmärkidest ja eelarvest:

Ettevõtte koduleht – Räägib firma tegemistest ja esitleb tooteid. Meelitab uusi kliente, partnereid ja investoreid.

E-pood – on 24/7 juurdepääsukanal kaupadele ja teenustele. Muu hulgas võimaldab internetipoe loomine automatiseerida sisemisi protsesse – tellimuste vastuvõtmine, kohaletoimetamine, klientidega suhtlemine.

Landing Page – Üheleheküljeline maandumisleht, mis sisaldab olulist infot reklaamitavate kaupade või teenuste kohta ja julgustab kasutajat tegutsema – ostma, tellima jne.

Veebileht Portfoolio – Professionaalne viis presenteerida oma töid digimailmas. Suhteliselt odav ja hõlpsasti hooldatav.

Võtke ühendust ning me konsulteerime, milline veebileht toob kõige paremini oodatavaid tulemusi.

turundusele suunatud

Kofuku eesmärk on pakkuda teile tööriistu, mida vajate reklaamimiseks. Tänu sellele võimaldab uus kvaliteetne veebileht teie ettevõttel suurendada oma auditooriumi, bränditeadlikkust ning müükide arvu.

Järgime rangelt lähteülesandeid ja tööeeskirju, esitame regulaarselt aruandeid. See tagab veeblehe loomise kõikides etappides läbipaistvuse ja arusaamise, millele raha kulutatakse.

Efektiivne tööprotsess

Enne projekti alustamist uurime teie ettevõtte äriprotsesse, moodustame sihtgrupi portree ja analüüsime konkurente. See aitab projekti struktuuri õigesti tuvastada.

Tulevase saidi ettekujutuse saamiseks loome visuaalse prototüübi. Kujunduse kallal töötades püüame saavutada vormi ja sisu ühtsust. See tähendab, et veebileht ei ole mitte ainult ilus, vaid ka kasutajale võimalikult mugav ning viib ta soovitud tegevuseni (toote ost, ettevõttesse helistamine).

Edasi tuleb loomine ja programmeerimine ning seejärel testimine. See on veebiarenduse kohustuslik etapp, mille käigus välja valitud tavakasutajad läbivad tee esimesest lehest kuni soovitud tegevuseni. Spetsialist analüüsib nende käitumist, erinevaid stsenaariume ja hindab kasutatavust. Leiame vead, parandame ja kontrollime uuesti.

Kujunduse tähtsus

Kõik etapid on vajalikud, kõik etapid on olulised – kuid kujundusest tuleks eraldi mainida. Veebileht peab vastama kõrgeimatele standarditele ning kuvama õigesti erinevates brauserites ja erineva suurusega monitoridel.

See pole veel kõik – tänapäeval sirvivad üle poole inimestest internetis läbi telefoni. Seega tuleb saidi valmistamisel arvestada, et seda külastatakse nii arvutitest, tahvelarvutitest, kui ka nutitelefonidest.

Individuaalne Lähenemine

Kas soovite saada täpsemat teavet teenuste ja hindade kohta?
Täitke allolev vorm ning meie spetsialistid võtavad teiega konsulteerimiseks ühendust.
small_c_popup.png

Kas on küsimusi?

Täitke alloleva vormi TASUTA konsultatsiooni saamiseks?